Montážní dělníci elektrických a energetických zařízení
RLC Praha a.s.
Popovičky, Czech Republic
před 4 dny
source : Hitprace

Místo pracoviště : - Popovičky 100, 251 01 Říčany u Prahy Prvotní kontakt : - e-mail : krahulcova rlc.cz Upřesňující údaje : Náplň práce : - Dílčí výrobní operace při zakončování optických propojovacích kabelů - konektorování - odvíjení a stříhání kabelů, příprava kabelů na jejich zakončení - stripování izolace,- kompletace, lepení a leštění optických konektorů různých typů a provedení,- testování - měření- prvotní balení hotových výrobků aj.

Požadavky na uchazeče : - nutná manuální zručnost, trpělivost, systematičnost a pečlivost,- schopnost a ochota učit se novým věcem.

Nabízíme : - zajímavou práci v příjemném pracovním prostředí a kolektivu, parkování v areálu firmy - odpovídající platové ohodnocení - podle kvality a přístupu k práci, motivační kritéria.

 • doprava od metra Opatov a zpět Zaměstnanecké výhody : - stravenky, odborné semináře a vzdělávací kurzy- školení a vzdělávání v rámci pracovní doby
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost