Vykládka a nakládka kamionů, mzda 130Kč/hod, 15.-18.9.
UNIJOB, s.r.o.
Praha
před 4 hodinami
source : Hitprace

Informace

Hledáme fyzicky zdatné a spolehlivé brigádníky na vykládky a nakládky, pomocné skladové práce a manuální práce různého charakteru

Termíny, lokalita a pracovní doba :

  • dohodou, dle aktuálních objednávek
  • možnost chodit nárazově nebo i dlouhodobě
  • Náplň práce dle charakteru objednávky, např. :

  • vykládky a nakládky kontejneru, kamionů
  • pomocné skladové práce
  • manuální práce, montáže
  • Co od vás očekáváme

  • spolehlivost, samostatnost, aktivní přístup k práci
  • fyzickou zdatnost, manuální zručnost
  • Co vám nabízíme

  • denní vyplácení záloh
  • možnost opakované spolupráce
  • přednostní nabídku dalších brigád ve Vašem okolí
  • volbu termínů dle Vašich časových možností
  • Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.