Kuchař/ka
NADĚJE
Zlín, Czech Republic
před 7 hodinami
source : Hitprace

Zajišťování celodenní stravy v objemu cca 80 porcí, příprava teplé a studené kuchyně v domově pro seniory. Výdej jídel, příprava surovin, hygiena kuchyně.

Požadujeme vyučení v oboru gastro, ale může být i bez vyučení pokud máte praxi ve stravovacím provozu, znalost přípravy dietních jídel je vítána,dobrý zdravotní stav, potravinářský průkaz, čistý trestní rejstřík, sociální cítění, spolehlivost, svědomitost, kladný vztah k seniorům.

 • Pracovní doba je nepravidelná. Provoz funguje PO-NE. Ranní směna 6 : 00 -14 : 30; odpolední směna 10 : 00 -18 : 30; denní směna 6 : 30 -18 : 30;
 • práce i o sobotách a nedělích dle rozpisu. Možnost prodloužení smlouvy.Pracovní úvazek plný, možnost i zkráceného úvazku.

  Vítán je i kuchař bez vyučení, ale s požadovanou praxí v kuchyni. Nastup dle domluvy, nejpozději od 1.10.2021.Zaměstnanecké výhody : 5 dnů dovolené navíc, stravování na pracovišti, pravidelné pololetní odměny.

  případě zájmu kontaktujte e-mailem nebo telefonicky v pracovní den 08 : 00 - 13 : 00 hod.

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost