Isobar - Web Designer
Dentsu Czech Republic
Praha, CZ
před 10 hodinami
source : Welcome to the Jungle

Popis poziceHledáme nového kolegu do našeho kreativního oddělení.Ať už si říkáš web designer / designer, nebo art director, tak jsi právě narazil na pozici přesně pro tebe.

 • U nás za tebe budou totiž mluvit hlavně obrazové výstupy tvojí práce.Hledáme člověka, který má nápady ujetý tak akorát, a zároveň perfektní cit pro detail.
 • Především budeme chtít uplatnit tvoje dovednosti při návrhu webových stránek, které by měly navazovat na kampaňe tvořené u kolegy u vedlejšího stolu.

  Klademe důraz na originalitu a kreativitu, proto budeš mít k dispozici tým vývojářů s kterými budeš moc ladit i ty nejmenší detaily a vymýšlet originální řešení.

  U webů to ale nekončí. Dostaneš se i k tvorbě assetů pro digitální kampaně nebo mobilní aplikace, ale také komponování printových vizuálů.

  Měl bys také zvládnout základní postprodukci fotek a rychlé montáže do tendrů. Pokud umíš navíc motion design, nebo 3Dčko, právě jsi získal body navíc!Rozhodně u nás nezakrní ani ideová část tvé kreativní mysli.

  Budeš se podílet na vytváření nápadů pro digitální i ATL kampaně a věř, že ani ulítlé nápady nezapadnou do šuplíku. Pro shrnutí jsou naše požadavky směrem k Tobě tyto : Rutinní znalost grafických programů rodiny Adobe (Photoshop, Illustrator, XD), Figma* Znalost principů digitálních formátu a platforem* Znalost principů stavby digitálních produktů a aplikací* Zkušenosti s UX velkou výhodou* Teoretický přehled o developerské fázi projektu* Pečlivost při tvorbě návrhů* Aktivní sledování nových tendrů* Schopnost pracovat v souladu s vizuálním stylem značek* Schopnost pracovat v týmu, ale i samostatně* Komunikativnost v českém i anglickém jazyce* Chuť učit se novým věcem, rozvíjet své znalosti a dovednosti* Prezentační dovednosti* Proaktivita* Dodržování dohodnutých termínů* Praxe v oboru 3+ roky nebo dostatečně zajímavé portfolio Co budeš taky vymýšlet Kampaně* Kipty a storyboardy* Moodboardy Co za to?

  Tým kolegů, kteří jsou nejen profíci, ale i fajn lidi.

 • Neformální prostředí v hezkých kancelářích a žádný dress code.
 • Skvělé jídlo nejenom od našeho vlastního kuchaře, ale i z holešovické tržnice hned naproti.
 • Flexibilitu včetně případných home officů.
 • Svoje lidi si považujeme, budujeme dlouhodobé vztahy a proto je pro nás důležité investovat do vzdělávání.
 • Obecně se tě budeme vždy snažit pushnout na další level.* V týmu stavíme hlavně na zodpovědnosti, kdy je klíčová vzájemná důvěra a spokojenost klientů.
 • Je pro nás ale důležité také ocenit dobrou práci. Proto přihlašujeme naše díla do kreativních soutěží a můžeme se pochlubit spoutou cen, ať už např.
 • za nejlepší microsite roku 2018 a 2019, několika hlavičkami z lokálních ADC awards, tak i z mezinárodních festivalů. Jestli tě zajímá víc z naší práce, mrkni třeba sem : Digitální kampaň - Backend Stories https : / / youtu.

  be / gBge23ki77U, microsite : https : / / preview.isobar.cz / skoda / backendstories / Adexpres microsite - https : / / www.

  adexpres.comCorporate website - https : / / preview.isobar.cz / moser / cs Digitální kampaň - Češi, děkujem h https : / / youtu.

  be / vtqEAbxJQMUDigitální kampaň - Královské studio https : / / youtu.be / gsijMK85BUgKampaň a brand movie - César & Charles - https : / / youtu.

  be / QxyDdGjO TA , https : / / youtu.be / LNCLXOgMu1I Nebo se podívej na náš Behance : https : / / www.behance.net / bistro-agency Je to skutečně práce pro tebe?

  Pokud seš stejně nadšený kreativním procesem jako my, rituálně procházíš projekty na Behance a dojímá tě krásný design a skvělé nápady, pravděpodobně ano.

  Potřebujeme, abys měl alespoň základní ponětí o fungování agenturního života, byl jsi zodpovědný a byl na tebe spoleh.Za to nabízíme designové pracovní prostředí, kde neexistují slova jako dresscode, a ve kterém s tebou budeme vždy jednat férově a na rovinu.

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost