Výrobní dělníci/truhláři/strojní dělníci
VAGONKA INTERIORS s.r.o.
Studénka, Czech Republic
před 3 dny
source : Hitprace

z : 4.8.2021Náplň práce : formátování a egalizace materiálů, provádění dokončovacích operací na strojích Požadujeme : zájem o práci, výuční list - Truhlář a zkušenost s truhlářskými stroji velkou výhodou, nikoliv podmínkou.

Manuální zručnost, technické uvažování, čtení výkresové dokumentace, zodpovědnost.Více informací na Volné pracovní pozice - VAGONKA INTERIORS s.

r.o (vagonka-interiors.cz)Zaměstnanecké výhody (7,25 hodinová pracovní doba, 5 dnů dovolené nad rámec zákona, 110,- kč stravenky, bonus za docházku, výhodná tarifní smlouva s O2 pro zaměstnance a jejich rodiny, možnost dalšího profesního vzdělávání, odměny při významných životních jubileích, příspěvek na dopravu, a další).

Životopisy zasílejte na email : frantisek.urbanek vagonka-interiors.cz, následně bude zájemce kontaktován.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost