SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/ICE V NÍZKOPRAHOVÉM ZAŘÍZENÍ PRO DĚTI A MLÁDEŽ BONGO
Farní charita Týn nad Vltavou
Týn nad Vltavou, CZ
před 3 dny
source : Easy-prace.cz
 • Náplň práce : práce s cílovou skupinou děti a mládež ve věku od 10 do 26 let - individuální plánování, sociálního poradenství;
 • organizování volnočasových a vzdělávacích aktivit; vedení dokumentace; aktualizace standardů kvality sociálních služeb; práce převážně v odpoledních hodinách Požadavky : VŠ, VOŠ v sociálním dle zákona 108 / 2006 Sb.

  znalost PC (word, excel, internet), komunikativnost, zodpovědnost, aktivita a dovednost pracovat samostatně i v týmu, schopnost vykonávat sociální práci a udržet si hranice, kladný a vstřícný přístup k dětem a mládeži ohroženými rizikovým chováním, orientace v dané problematice, trestní bezúhonnost, věk minimálně 21 let, ŘP "B", praxe v oboru výhodou.

  Nabízíme : smyslupnou pracovní pozici na plný úvazek na dobu určitou s možností prodloužení, 25 dní dovolené, supervize, možnost seberealizace, vzdělávání, zkušenosti a profesní rozvoj Nástup ihned.

  Strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem zasílejte nae-mail : reditelka farnicharitatyn.cz nebo poštou na adresu : Farní charita Týn nad Vltavou : Sakařova 755, 375 01 Týn nad Vltavou.

  Případné dotazy zodpovíme na tel.

  731 402 990, Vybraní uchazeči budou telefonicky informováni o harmonogramu osobních pohovorů.

  Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost