LOGISTICI VÝROBY - MONTÁŽ
LINAPLAST s.r.o.
Prostějov, Kralice na Hané
před 20 hodinami
source : Hitprace

Nástup ihned.Kontakt po telefonické domluvě s personalistkou paní Hanou Škrabalovou, tel. 583 037 124 (volat mezi 8 : 00-16 : 00) nebo email : kariera linaplast.

cz.Požadujeme : zručnost, spolehlivost, uživatelská znalost PC.Náplň práce : - Objednávání materiálu a obalů v IS- Příjem materiálu, jeho distribuce na pracoviště a následné logistické činnosti při přepravě materiálu v prostorách výroby - včetně obalů- Evidence převodů a vytváření dokumentů v prostředí IS- Průběžné doplňování materiálů do skladových míst a materiál ukládat dle FIFO- Identifikace dílů a materiálů v procesu výroby a po ukončení výroby- Zpracování průvodní dokumentace výroby a kvality- Samostatné provádění běžné očisty pracovního místa- Manipulace s díly a obaly v souvislosti s realizovanou výrobou- Třídění odpadu z výroby, jeho identifikace a odvoz na sběrné místo- Montážní práceNabízíme : práci v prosperující české firmě, přátelský kolektiv, 25 dní dovolené, plně hrazené stravenky, příspěvek na dopravu, firemní benefity (prémie, firemní akce, bonusy při životních a pracovních jubileích, flexipassy), odměnu za odpracovanou dobu 1 500 Kč / kvartál, firemní parkoviště, zaškolení pro danou pozici, možnost karierního růstu, pracovní poměr na dobu neurčitou.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost