PROJEKTOVÝ MANAŽER / PROJEKTOVÁ MANAŽERKA
Ekologický rozvoj a výstavba s.r.o.
Jaroměř
před 1 dnem
source : Hitprace

Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok), pružná pracovní doba. Pozice je vhodná i pro absolventy / absolventky.Náplň práce : příprava a administrace projektů financovaných z fondů EU / národních zdrojů ČR, poradenství v oblasti investorsko-inženýrských služeb, vedení a kontrola subdodavatelů na svěřených zakázkách, jednání se zákazníky a pracovníky státní správy, plná odpovědnost za svěřený projekt.

 • Požadavky : VŠ / SŠ vzdělání stavebního nebo ekonomického směru; řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič / řidička; dobrá uživatelská znalost práce PC (zejména MS Word, MS Excel, Internet);
 • vlastní iniciativa a komunikativnost; logické uvažování, pečlivost, odpovědnost, samostatnost; výhodou praxe v některé z uvedených oblastí : dotace EU, stavebnictví (např.

  rozpočtář, ekonom), veřejná správa, veřejné zakázky, vodní hospodářství; ochota rychle se zapracovat v nových činnostech.

 • Zaměstnavatel nabízí : samostatnou a zajímavou práci v rozvíjející se společnosti; možnost stát se součástí týmu odborníků připravujících veřejně prospěšné investiční projekty;
 • možnost dalšího rozvoje v oblasti přípravy a řízení projektů; motivující platové ohodnocení; kariérní růst, sebevzdělávání.

  Zaměstnanecké výhody : zvyšování a prohlubování kvalifikace, firemní benefity na dovolenou, sport a zdraví, stravenky, mimořádné prémie, služební telefon, automobil, příspěvek na penzijní / životní pojištění.

  Kontakt zasláním životopisu na e-mail : juzova vodacz.com

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost