Ostraha prodejny Kaufland
GADO, s.r.o.
Praha, Czech Republic
před 4 dny
source : Hitprace

Prosíme zájemce, aby nechodili na pracoviště, kontaktní osoba se tam nenachází, prvotní kontakt nutný telefonicky,PO-PÁ 8-17 hodin pí.

Alena Praus 722 364 544 nebo e-mailem.nabor.centrum gado.cz Požadujeme : Náplň práce : strážní a pochůzková činnost, práce s kamerovým systémem, kontrola dodržování bezpečnostních předpisů, pomoc při řešení incidentů a spolupráce s Policií ČR.

Požadujeme : čistý Rejstřík trestů, věk nad 18 let, dobrou pracovní morálku, příjemné vystupování, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu, základy práce na PC pro kamerový systém, potravinářský průkaz, praxe a certifikát strážného výhodou.

Nabízíme : práci ve stabilní společnosti na HPP / DPP se zaručenou pravidelnou mzdou a dle požadavku měsíční zálohy. Odměny za zadržení osob při páchání trestné činnosti.

Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení pracovního poměru. Nástup možný IHNED.Vhodné také pro osoby s OZZ, invaliditou 1.

a 2. stupně, nesmí se však týkat pohybového ústrojí.Pro informaci ohledně pracovního místa volat na níže uvedený telefon.

NECHODIT na pobočku.Kontakt tel. 722 364 544 Po-Pá od 8 : 00 -17 : 00 h, na mail : nabor.centrum gado.cz

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost