Inspektor//ka
Ústřední kontrolní a zkušební ústav zemědělský
Rakovník, Czech Republic
před 2 dny
source : Hitprace

Zástup za rodičovskou dovolenou.Náplň práce : - Komplexní výkon státní inspekce nebo dozoru v oblasti přípravků na ochranu rostlin, hnojiv a půdy- Dozor na úseku integrované ochrany rostlin- Dozor nad postupy při provádění ochrany rostlin, nad výdejem, skladováním a distribucí přípravků na ochranu rostlin a kontrola jejich biologických ověřování a experimentálního použití.

 • Organizace a provádění osvědčování odborné způsobilosti pro nakládání s přípravky na ochranu rostlin.- Sběr dat o spotřebě přípravků pro ČSÚ.
 • Odběr vzorků přípravků na ochranu rostlin a hnojiv.- Výkon odborného dozoru nad dodržováním povinností stanovenými příslušnými právními předpisy ČR a EU.
 • Požadujeme : řidičský průkaz sk. B, vzdělání v bakalářském nebo magisterském studijním programu v oboru zemědělství, lesnictví nebo biologie.

  Nabízíme : 25 dní dovolené + 5 dní zdravotního volna navíc, jazykové a odborné vzdělávání, příspěvek na stravování, příspěvek na kulturní, sportovní a rekreační aktivity, možnost využití rekreačních a ubytovacích zařízení organizace, stabilitu zaměstnání.

  Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem : v případě zájmu o tuto pozici zašlete strukturovaný životopis do 26.11.2021 na e-mail kariera ukzuz.

  cz, pod značkou OKZV Rakovník.

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost