Mechanic
Kimberly-Clark Corporation
Litovel, LI, CZ
před 5 dny
source : equest

Mechanic Job Description Mezinárodní společnost zabývající se výrobou a prodejem výrobků osobní hygieny hledá pro svůj výrobní závod v Litovli vhodné na pozici : MECHANIK OPERÁTOR Jako mechanik budete zodpovědný / á za údržbu a opravy mechanických zařízení, zajišťování jeho funkčnosti a provozuschopnosti.

Vašimi úkoly na této pozici například bude kontrola bezvadného chodu zařízení a v případě potřeby jeho seřízení, odhalování a odstraňování závad zařízení zajišťovat dodržování technologických postupů a norem práce v nepřetržitém provozu Jste vhodným kandidátem na tuto pozici?

Orientujete se v údržbě strojů? Jste schopný / á samostatného řešení problémů? Orientujete se v technické dokumentaci? Jste manuálně zručný / á?

Pokud jsou Vaše odpovědi kladné, neváhejte nám poslat Váš životopis v českém jazyce a my se Vám brzy ozveme. Máte-li praxi ve výrobním prostředí, je jo veliká výhoda.

Nabízíme Vám skvělý plat a mnoho benefitů :

 • Finanční ohodnocení - základní mzda 29.601 Kč + měsíční bonus až 11%Kč + příplatky za směnování až 25%
 • nástup dle dohody
 • Pracovní poměr na dobu neurčitou
 • zaměstnanecké benefity (životní pojištění, penzijní připojištění, SharePlus, Benefit Plus, ošacení, stravenky + stravování v závodě, parkování a další) Stále váháte?
 • Zavolejte nám a my vám zodpovíme veškeré Vaše dotazy. Těšíme se na spolupráci! Petr Bača HR Recruiter Kimberly-Clark Kimberly-Clark je americkou globální společností vyrábějící produkty značek Kleenex, Huggies, Kotex, Depend a mnoho další.

  Společnost byla založena roku 1872 v americkém městě Neenah, ve státě Wisconsin.

  Za dobu více než 145 let působení se z malého podniku vyvinula globální společnost vlastnící výrobní závody ve 35 zemích světa, s více než 42 tisíci zaměstnanci.

  Také v České republice má Kimberly-Clark svou výrobní kapacitu.

  Od roku 1995 působí ve výrobním závodě ve městě Litovli a od roku 1996 také v závodě v Jaroměři. Global VISA and Relocation Specifications : Primary Location Czech Republic -Litovel Additional Locations Worker Type Employee Worker Sub-Type Regular Time Type Full time

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost