PRACOVNÍK/-ICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH
Věra Kosinová
Hradec Králové, CZ
před 7 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro Věra Kosinová .

  • dlouhodobá práce na částečný úvazek
  • vyžadováno : středoškolské vzdělání
  • lokalita : Severní 843 / 20, Hradec Králové 3 (Hradec Králové), 50003
  • Přidáno : 13.9.2018
  • Sociální pracovníci specialisté v oblasti péče o zdravotně postižené :

    PRACOVNÍK / -ICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH

  • PP na dobu určitou do 31.12.2018 s možností prodloužení, nástup možný ihned
  • Náplň práce : práce s dospělými klienty s mentálním a kombinovaným postižením v rámci služby denního stacionáře
  • Požadujeme : kladný vztah k cílové skupině uživatelů, bezúhonnost, schopnost práce v týmu, samostatnost, spolehlivost, flexibilitu, kreativitu, znalost práce s PC, praxe v oboru -
  • výhodou, zkušenosti v oblasti výtvarných, hudebních a jiných zájmových činností, min středoškolské vzdělání sociálního nebo pedagogického směru, příp absolvování akreditovaného kvalifikačního kurzu -

    kurz se nepožaduje u osob, které získaly způsobilost k výkonu zdravotnického povolání

  • Nabízíme : stabilní zázemí, příjemné pracovní prostředí, zaměstnanecké benefity
  • případě zájmu nás kontaktujte e-mailem : simona.prokopova daneta.cz
  • Vyžadované vzdělání : ÚSO s maturitou (bez vyučení)