Účetní senior
DANĚ V POHODĚ, spol. s r.o.
Ostrava-město, Ostrava
před 5 dny
source : Hitprace

Pracoviště : OstravaKontakt : emailem. Své profesní životopisy s fotografií a referencemi zasílejte na projekt cevo.cz. Do předmětu mailu uveďte US18012019Máte rádi čísla a baví vás účetnictví?

Umíte si zorganizovat práci a zároveň pracovat samostatně?Přijmeme paní / a účetní / ho, do našeho rozrůstajícího týmu daňové kanceláře.

Normální komunikativní kolegyni / u, který / á má rád / a tuto profesi. Máme širokou klientelu s různorodými obory. Potřebujeme, ať jste zaměřený / á na termín a splněný úkol, na profesní čest a loajalitu k firmě.

Ceníme si proaktivního přístupu k řešení situací.Pracovat budete v těchto oblastech : - v účetnictví a daňové evidenci- budete zpracovávat a kontrolovat přiznání k DPH, SH, KH-

budete účtovat účetní operace v rámci tuzemska, EU, třetích zemí- budete kontrolovat kolegy a řídit jejich práci- budete komunikovat s klienty i úřadyPotřebujete k tomu výbornou znalost zákona o účetnictví, DPH a daně z příjmů.

Jaký má být váš profil : - máte za sebou min. SŠ ekonomického směru- máte praxi v komplexním účtování min. posledních 5 let v podnikatelském sektoru-

pokud umíte polsky, je to velký přínos- máte ŘP skup. B- znalost Money S3 výhodou, nikoli podmínkou

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost