ORGANIZÁTOR FIREMNÍCH AKCÍ - ADMINISTRATIVNÍ A LOGISTICKÁ ČINNOST
BARAKA PARAGLIDING s.r.o.
Radimovice, CZ
před 9 hodinami
source : Easy-prace.cz

Místo výkonu práce : Třtí 36, Sychrov + služební cesty v rámci EUNáplň práce : komunikace se zahraničními klienty, vedení firemní agendy a databází, organizace pomoci při zajištění služeb zákazníkům, transfer, ubytování, stravování.

Požadujeme : výborné komunikační a organizační schopnosti, časovou flexibilitu (včetně práce o víkendu a ve večerních hodinách), serióznost, reprezentativní vzdělání, aktivní znalost angličtiny, francouzštiny, arabštiny - nutná slovem i písmem na profesionální úrovni.

Znalost němčiny výhodou.ŘP sk. B a praxe v řízení dodávkových automobilů výhodou.Práce je na zkrácený úvazek - minimální počet hodin je cca 15 hod / týden Nabízíme : ubytování, firemní oblečení, slevy na sportovní činnost a další výhodyHlásit se e-mailem nebo osobně v sobotu a neděli od 10.

00 do 13.00 hod. na adrese Třtí 36, SychrovKontaktní osoby : Pavel Houdek, Pavel Beran, tel. použijte odpovědní formulář, použijte odpovědní formulář, e-mail : použijte odpovědní formulář

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost