operátor/ka - přípravář/ka výroby
ZF Chassis Systems Žatec s.r.o.
Louny, Staňkovice
před 3 dny
source : Hitprace

místo výkonu práce : Jižní 401 Průmyslová zóna Triangle Staňkovice 439 49ZF Chassis Systems Žatec je nejnovější závod skupiny ZF v České republice.

Stavět se začal na podzim roku 2017 a najdete ho v Průmyslové zóně Triangle u Žatce. První fáze výstavby zahrnuje plně automatizovanou kompletaci modulů náprav na ploše o téměř 3500 m2.

ZF Group je přední dodavatel pro automobilový průmysl. Portfolio skupiny ZF zahrnuje prvky pohonného ústrojí osobních automobilů, nákladních a užitkových vozů, autobusů, lodí i letadel, ale také projekty z oblasti elektromobility.

Společnost zabývající se výrobou poloos pro osobní automobily nabízí volné místo na pozici Operátora / Přípraváře výroby.

Hlavní náplní práce bude : - Příprava materiálu / komponentů pro montážní linku v požadovaném množstvím na základě objednávek- Zajištění přebalování materiálu a přípravy jednotlivých komponentů dle daných specifikací- Vyměňování prázdných balení a likvidace balícího materiálujedná se o fyzicky náročnou práciPožadavky- dobrý fyzický stav- praxe ve výrobním závodu výhodou, není podmínkouNabízíme : zajímavé finanční ohodnocení, práci ve dvousměnném provozu, benefity apod .

stravenkypříspěvěk na dopravupříspěvek na penzijní připojištění13. plat.zájemci hlaste se pouze telefonicky paní Martině Bozděchové tel.

č. 725 505 878 nebo posílejte email : martina.bozdechova zf.com

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost