Eshop specialist DE
Alza.cz a.s.
Praha
před 6 dny

Chceš se podílet na tvorbě německého a rakouského webu a být součástí dynamického týmu? Hledáme někoho, kdo se nebojí na denní bázi komunikovat v němčině a rád se pohybuje v online světě.

Jeho hlavní zodpovědností bude obsahová stránka webů alza.de a alza.at. Máš rád / a výzvy a nebojíš se chytit příležitost za pačesy ?

Tak hledáme právě Tebe!

Jak jsme si Tě vysnili?Ovládáš němčinu stejně, jako Rocky boxerský ring, a víš, že používání seid seit má nějaký důvod.Komunikovat v angličtině pro Tebe není žádný problém.

Dokážeš rozeznat, jakou práci je možné delegovat a jakou musíš udělat Ty. Zároveň dokážeš skvěle koordinovat svou práci. Time management pro Tebe není sprosté slovní spojení.

Baví Tě práce s texty psaní, korektury a vše s tím spojené.Když se řekne MS Office, nelekneš se, protože s ním dokážeš pracovat.

Víš, že změna je život, a proto změny vítáš s otevřenou náručí. Významné plus získáš když : Už jsi vedl / a team a fungovalo to.

Můžeš o sobě říct, že máš Business Thinking se zapálením pro e-commerce.Ovládáš češtinu na komunikativní úrovni.Máš povědomí o tom, co je SEO a znáš i jeho základy.

HTML / CSS pro Tebe není španělská vesnice.Máš zkušenost se správou e-eshopu a prací v CSM. A jak by vypadala Tvoje náplň práce?

Nejvíce času se budeš věnovat zajišťování překladů produktových popisů s pomocí externího týmu překladatelů. Zároveň budeš komunikovat i napříč celou společností v souvislosti s překlady dalších textů pro jednotlivá odděleníMezi tvé další úkoly bude patřit správa kategorií, parametrů a článků na webu.

Ve spolupráci se SEO specialisty budeš pracovat na obsahové optimalizaci webu pro vyhledávače.V neposlední řadě budeš řídit stabilní tým externích překladatelů.

My Ti na oplátku nabízíme : Skvělou příležitost se přímo podílet na rozvoji největšího e-shopu v ČR.Firemní kultura je absolutně neformální, navíc tu vždycky vyslyšíme Tvůj názor a nové nápady budou vítány.

Jsme sice velká firma, ale rozhodně ne korporát, na procesy si nepotrpíme.Máme propracovaný interní systém vzdělávání a podporujeme i externí kurzy, protože mít přehled a nestagnovat je důležité.

Poznáš tu spoustu inspirativních a nadšených lidí, které rád / a potkáš i po práci.Možnost pracovně vyrůst tady není otázkou mnoha let, jde to daleko rychleji.

Máme kanceláře s živými stromy, fotbálkem, solnou jeskyní, posilovnou, hodně z nás tu jezdí na gyroboardu a meetingy probíhají hlavně na kavárně.

Samozřejmostí jsou i další benefity jako zaměstnanecké slevy, jazykové kurzy, karta MultiSport benefit aj.

Požádat
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost