TECHNIK KVALITY V LABORATOŘI
AC Jobs
Mladá Boleslav
před 2 dny

Máte praxi v automotive kvalitě? Umíte otestovat různé díly? Hledáte práci v laboratoři? Jste schopni své znalosti předat ostatním?

Napište! Hledáme právě Vás! Mezinárodní výrobní firma, hledá do svého závodu v okresu Mladá Boleslav posilu na pozici : TECHNIK KVALITY V LABORATOŘI

Pracovní náplň

  • kontrola vstupních materiálů
  • kontrola prvního vyrobeného dílu a jeho uvolnění do výroby
  • kontrola výrobního procesu
  • zkoušky dílů a materiálů v laboratoři
  • 3D měření výrobků a materiálů
  • Co požadujeme?

  • zkušenosti v kvalitě ideálně automotive
  • praxi ve 3D měření či v laboratoři
  • pečlivost, přesnost, technické myšlení
  • ochotu pracovat v nepřetržitém provozu
  • znalost práce na PC
  • Co nabízíme?

  • stabilní zaměstnání v mezinárodní firmě
  • dynamický kolektiv
  • čisté a moderní pracovní prostředí
  • školení
  • místo výkonu práce : Středočeský kraj, okres Mladá Boleslav
  • Požádat