Operátor/Obsluha (Německá pracovní smlouva / Marienberg)
Starke-Jobs
Litoměřice
před 16 dny

Chcete pracovat u hranici? Nabízíme práci jako operátor / operátorka v Automobilce v Marienbergu. Naše nabídka je přímo v Marienbergu.

Tato společnost má až 1300 zaměstnanců. Tato firma staví autodíly pro známé značky. Tato práce je vhodná pro ženy jako operátorka.

Jedná se o dlouhodobou práci a platba je 10,65 €, ale existují tři vrstvy. Pokud máte nějaké dotazy, rádi vam odpovíme..

 • Požadujeme : Německé jazykové znalosti A2-B2 pravidelně jít do práce motorové vozidlo Zkušenosti ve výrobě Nabízíme : Platba : 10,65 € Právní pracovní smlouva (Nemecka) 25 dní dovolené v roce Německo-
 • česká péče co se tyka úřadu.. Dobré šance na převzetí Vzdělání : základní, vyšší odborné, SŠ s maturitou, vyučení Typ pracovního poměru : Plný úvazek

  Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost