SERVISNÍ TECHNIK BRNO
AC Jobs
Brno
před 9 dny

Máš vzdělání v oblasti elektro? Máš k tomu i zkušenost s automatickými dveřmi? Za volantem se cítíš jako ryba ve vodě? Pak jsi pro nás ideálním kandidátem! Rodinná společnost zajišťující servisní práce na automatických dveřích hledá posilu na pozici : SERVISNÍ TECHNIK BRNO (28-35.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Servis automatických dveří na fotobuňku
  • Zpracování příslušné administrativy
  • Komunikace se zákazníkem
  • Montáž a oživení automatizovaných dveří
  • Co požadujeme?

  • SOU / SŠ vzdělání - elektro
  • Zkušenost se servisem / montáží automatických dveří
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Ochotu cestovat každý den
  • Co nabízíme?

  • Služební automobil a mobilní telefon
  • Stravenky
  • Časově flexibilní práci
  • Odpovídající zaškolení
  • Požádat