Číšník v casinu
ADECCO spol. s r.o.
Tachov
před 11 dny
source : Fajn brigády.cz

Profil firmy / Další pozice

Informace o pracovním místě

Pro našeho významného klienta hledáme pracovníka na pozici Číšník.

Chcete práci, kde se budete setkávat a komunikovat se zajímavými lidmi? Máte zájem o práci v honosném prostředí luxusního hotelu s casinem?

Nechte se unést dechberoucím prostředím plným vznešenosti a velkolepé atmosféry.

Čtěte dál a nebojte se využít této jedinečné příležitosti...

Náplň práce :

  • prezentace jídelní tabule
  • servis pro hosty
  • přivítání a usazení hostů
  • přijímání objednávek
  • roznášení nápojů a jídla
  • odnos použitého nádobí
  • přijímání plateb
  • Požadujeme

  • příjemné vystupování
  • spolehlivost a pracovitost
  • anglický jazyk či německý jazyk na komunikativní úrovni
  • plnoletost
  • doložení trestní bezúhonnosti
  • zkušenosti v obdobné pozici
  • potravinářský průkaz podmínkou
  • Nabízíme

  • nástup možný IHNED či DOHODOU
  • místo výkonu práce Rozvadov
  • hodinová mzda až 150 Kč (fixní mzda 120 Kč + bonusy až 30 Kč) + příplatky dle zákoníku práce
  • nepřetržitý provoz (ranní, odpolední, noční)
  • směny dle domluvy
  • možnost domluvy práce na zkrácený úvazek
  • zázemí luxusního hotelu s casinem
  • ohromující atmosféra
  • MOŽNOST VYUŽÍT SVOZOVÉ DOPRAVY Z PLZNĚ ZDARMA
  • nahoru

    Nechceš makat sám? Vem kámoše.

  • Doporučit kamarádovi
  • Poslat na email
  • Požádat