OBCHODNÍK
AC Jobs
Praha hl. Město
před 8 dny

Máte obchodního ducha a orientujete se ve stavebnictví? Upřednostňujete práci v terénu a rád / a poznáváte nové lidi? Pak jste náš člověk! Stabilní společnost zaměřující se na problematiku sanací vlhkého zdiva a hydroizolací, příjme kolegu / kolegyni na pozici : OBCHODNÍK -

TECHNICKÝ PORADCE VE STAVEBNICTVÍ (20 000 - 35 000 Kč)

Pracovní náplň

  • technická podpora zákazníkům v regionu Praha a okolí
  • stavebně technické průzkumy v oblasti sanace vlhkého zdiva a hydroizolace
  • tvorba cenových nabídek
  • získávání nových zákazníků
  • spolupráce s projektanty, stavebninami, stavebním dozorem apod.
  • zázemí v kanceláři + práce v terénu (na stavbách i u zákazníka doma)
  • Co požadujeme?

  • středoškolské vzdělání (stavební - výhodou)
  • praxi v obchodě, znalosti ve stavebnictví
  • znalost MS Office
  • orientaci na zákazníka, komunikativnost
  • řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič
  • Co nabízíme?

  • zajímavou práci v zázemí stabilní společnosti
  • příspěvek na stravování
  • odborné vzdělávání a osobní rozvoj
  • služební automobil i k soukromým účelům
  • firemní telefon, notebook
  • místo výkonu práce : Praha
  • Požádat