Konstruktér automotive – vývoj mechatronických modulů
ZF
Plzeň, Česká republika
před 32 dny

Baví Vás změny? Měnit sebe, své okolí, celý svět? Chtěl bys vyvíjet automobily budoucnosti ve společnosti, která je třetím nejsilnějším dodavatelem automobilových součástek na světě?

Hledáme nové kolegy a kolegyně se zájmem o automotive, kteří rozšíří stávající skupiny v oddělení mechanické konstrukce se zaměřením na mechatroniku, např.

vývoj elektromechanických komponentů řídících jednotek, sensoriky a výkonové elektroniky.

Pracovní náplň :

Zpracování technického řešení úkolů dle zadání při dodržování zásad konstruování, závazných (ZF) předpisů, platných norem (ISO, apod.

a směrnic požadovaných zákazníkem (případně partnerem).

Požadavky :

  • SŠ nebo VŠ vzdělání strojírenského zaměření,
  • technické znalosti (znalost mechatroniky vítána),
  • konstrukční praxe výhodou, znalost konstrukce plastových dílů vítána,
  • výhodou zkušenosti z automotive,
  • znalost 3D CAD (CATIA V5 a / nebo CREO výhodou),
  • aktivní využívání jednoho z jazyků Aj / Nj (výhodou druhý jazyk pasivně možnost firemních kurzů),
  • zodpovědnost za svěřené úkoly (termíny, kvalita),
  • teamový hráč (podpora činnosti plzeňské skupiny),
  • dobré komunikační schopnosti,
  • aktivní přístup,
  • flexibilita (zahraniční služební cesty v rámci zaškolení a za účelem převzetí / odevzdání projektu / úkolu, případně komunikace v průběhu zakázky),
  • ochota k dalšímu rozvoji a vzdělávání,
  • řidičský průkaz sk. B.
  • Nabízíme :

  • Zaškolení v dané problematice a možnost kariérního růstu,
  • spolupráci na mezinárodních projektech ,
  • práci se špičkovými technologiemi v moderním prostředí,
  • jazykové vzdělávání ve firmě (AJ, NJ),
  • pružnou pracovní dobu a flexibilní časové konto,
  • Home Office a 25 dní dovolené,
  • roční odměny a pravidelné navyšování mezd dle výkonu,
  • příspěvky na dopravu a penzijní / životní pojištění,
  • dotované stravování ve firemní kantýně.
  • Zasílejte prosím CV v anglické nebo německé verzi!

    Místo pracoviště

    Univerzitní 1159 / 53, 301 00 Plzeň-Skvrňany, Česká republika

    Benefity

    Bonusy / prémie, notebook, příspěvek na penzijní / životní připojištění, flexibilní začátek / konec pracovní doby, příspěvek na dopravu, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, občerstvení na pracovišti, firemní akce

    Požadované jazyky

    Angličtina (středně pokročilá), němčina (středně pokročilá)

    Kontakt

    Kliknutím na "Pokračovat" souhlasím s podmínkami neuvoo a s přijímáním emailových upozornění (mohu kdykoliv zrušit) Koukněte tady