Aplikátor PUR pěny
Chytrá pěna Bohemia s.r.o.
Česká Ves, CZ
před 1 dnem
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro Chytrá pěna Bohemia s.r.o. .

  • dlouhodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno : středoškolské vzdělání
  • lokalita : Polská 9, Česká Ves, 79081
  • Přidáno : 16.5.2018
  • Izolatéři : AKTUALIZACE 26.6.2018!!!

    AKTUALIZACE 26.6.2018!!!

    První kontakt písemný!!!

    Významná česká společnost zabývající se aplikací stříkané PUR izolační pěny hledá do svého TOP šikovné a schopné aplikátory PUR pěny.

    Požadujeme :

  • časovou flexibilitu, manuální zručnost
  • všeobecný přehled o stavebnictví a znalost stavebních materiálů
  • praxe v práci na střechách či lakýrnictví výhodou
  • schopnost komunikovat se zákazníkem
  • řidičský průkaz skupiny B, skupina C výhodou
  • ochotu učit se novým věcem, slušnost, pečlivost a spolehlivost
  • Pracovní náplň : aplikace stříkané PUR pěny na stavbách v ČR a SR

    Nabízíme :

  • perspektivní práci v dynamickém oboru stavebnictví
  • práci jako HPP na dobu neurčitou
  • odpovídající finanční ohodnocení - nástupní plat 20000,-Kč, po zapracování plat
  • 30-40tis. měsíčně

  • zaměstnanecké výhody
  • možný kariérní růst
  • zajímavou práci v měnící se dynamické společnosti, zázemí známé značky a leadera na trhu polyuretanových izolací
  • Zájmci se mohou hlásit :

    Pokud splňujete uvedené požadavky a zaujala Vás naše nabídka, zašlete nám prosím Vaše CV a stručný motivační dopis na email : sasinkova chytrapena.cz

    Vyžadované vzdělání : ÚSO s maturitou (bez vyučení)