Tester materiálů
AC Jobs
Praha-východ
před 5 dny

Jsi absolvent technického oboru? Baví tě počty, fyzika, práce v laboratoři a mluvíš dobře anglicky? Chceš pracovat ve společnosti, ve které můžeš profesně růst?

Pokud ANO, tak mi zašli svůj životopis! Mezinárodní strojírenská společnost s dlouholetou tradicí hledá posilu do svého týmu na pozici : Tester materiálů (nedestruktivní metoda) - junior (22-26.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Testování parametrů materiálu, hlavně nedestruktivní
  • Kontrola dle požadavků zákazníků
  • Tvorba návodů k vykonávání pracovních výkonů
  • Spolupráce s laboratoří
  • Co požadujeme?

  • VŠ, VOŠ, SŠ vzdělání technického směru
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Nadšení pro matematiku a fyziku
  • Zájem o danou práci a chuť se učit novým věcem
  • Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Komplexní zaškolení
  • Možnost rozšíření kvalifikace a jazykové kurzy
  • Stravování v rámci podniku
  • Příspěvky na penzijní připojištění
  • Požádat