Konstruktér
Multimatic Inc.
Multimatic Engineering Prague, Prague
před 36 dny

Konstruktér

Location : Multimatic Engineering Prague, Prague, Czech Republic

Posted : January 18th, 2016

Nabízená pozice :

Multimatic Engineering Prague (MEP) je součástí vývojové divize nadnárodní skupiny Multimatic. MEP je poskytovatelem progresivních konstrukčních návrhů a ve spolupráci s ostatnímí vývojovými centry skupiny také simulací, testování a prototypových dílů výrobním divizím Multimatic, výrobcům automobilů (OEM) včetně maloseriových luxusních vozidel, firmám v oblasti motorspotu, dodavatelům vojenské techniky a společnostem vyrábějícím spotřební produkty.

MEP je plně integrován do klíčových vývojových a testovacích kapacit společnosti, což umožňuje rychlé propojení a těsnou integraci mezi odděleními (konstrukce, výroba, výpočty, testování a validace produktů, kompozity, výroba prototypů).

Projekty zpracovávané v MEP sahají od návrhu malosériových dílů až po vývoj supersportovních vozů. Vývoj optimalizovaných lehkých konstrukcí, v mnoha případech s nasazením uhlíkových vláken, je každodenní pracovní náplní.

Na základě rostoucí poptávky po našich inženýrských činnostech jsme se rozhodli posílit náš tým o další konstruktéry .

Adresa pracoviště : Šafránkova 1243 / 3

Náplň práce :

Vývoj optimalizovaných konstrukčních řešení pro průmyslové obory zahrnující automobilový průmysl, komunikace, motorsport, atd.

při určení nejlepší kombinace materiálů a výrobních procesů s přihlédnutím na objem výroby, požadavků na funkci a náklady.

Veškeré konstrukční práce jsou prováděny v CAD software NX nebo CATIA. V průběhu celého procesu vývoje konstruktér úzce spolupracuje s ostatními odděleními (výpočty, výroba prototypů, kompozity, testování, atd.), dodavateli a OEM.

Požadavky na kandidáta :

 • VŠ vzdělání technického směru (ideálně se zaměřením na silniční vozidla)
 • Zkušenosti s vývojem konceptů a detailním návrhem systémů vozidla výhodou, ale ne podmínkou
 • Znalost CAD software výhodou
 • Nadšení pro vývoj automobilů
 • Týmová práce
 • Komunikativní AJ (pro spolupráci s kolegy, zákazníky, dodavateli), NJ výhodou
 • Flexibilita ke služebním cestám do zahraničí
 • Multimatic nabízí nadprůměrné finanční ohodnocení a přátelské pracovní prostředí. Pokud Vás nabízená pozice zaujala, klikněte níže na odkaz APPLY NOW a zašlete nám svůj životopis a motivační dopis.

  If you are interested in this position, apply by sending us your cover letter and resume.

  We thank all interested candidates in advance; however, only individuals selected for interviews will be contacted.

  As part of our commitment to ensuring our employment practices are fair, accessible, and inclusive of persons with disabilities, recruitment-

  related accommodations for disabilities, are available upon request throughout the recruitment and assessment process for applicants with disabilities.

  Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost