Investiční bankovnictví
Komerční banka
Praha,Nové Město
před 61 dny

O nás

Investiční bankovnictví Komerční banky poskytuje služby a produkty finančních a kapitálových trhů našim klientům a provádí mezibankovní transakce ve jménu Komerční banky obchoduje na vlastní účet KB, a to na devizovém trhu, peněžním trhu a trhu derivátů a cenných papírů.

Koho hledáme?

Do týmu aplikační podpory systémů investičního bankovnictví hledáme nového / novou kolegu / kolegyni, který / á dokáže propojit svět obchodníků investičního bankovnictví se světem IT.

  • Rozumíte si s IT a chtěl / a byste proniknout do obchodů na finančních a kapitálových trzích?
  • Znáte produkty investičního bankovnictví z obchodní strany a zajímá vás technická stránka věci a jak to celé funguje uvnitř banky?
  • Chcete poznat procesy v investičním bankovnictví od prodeje přes vypořádání až po účetnictví?
  • Bankovnictví se v dnešní době dynamicky rozvíjí a mění chcete být u toho?
  • Pak hledáme právě Vás.
  • Co budete dělat?

  • Budete se starat o funkčnost aplikací investičního bankovnictví potřebných k plynulému odbavování požadavků klientů.
  • Budete sledovat provoz systémů a poskytovat podporu uživatelům (Front, Middle a Back Office).
  • Budete se zabývat kontrolními mechanismy procesů a postupně se dostanete i ke složitějším a / nebo nestandardním požadavkům největších klientů banky.
  • Budete se rovněž podílet na zavádění nových produktů a procesů do systémů a řešit stále se vyvíjející regulatorní požadavky.
  • Co očekáváme?

  • VŠ nejlépe technického nebo ekonomického zaměření
  • Logické a analytické schopnosti
  • Znalost AJ na úrovni alespoň B1
  • 2 3 roky relevantních zkušeností, zejména práce s databázemi s důrazem na znalost SQL a MS Excel
  • Chuť učit se nové věci
  • Výhodou je alespoň teoretická znalost produktů a procesů finančních a / nebo kapitálových trhů
  • Co nabízíme?

  • Zázemí silné a stabilní mezinárodní bankovní skupiny - držitele aktuálních ocenění Banka roku 2017 a TOP zaměstnavatel 2018
  • Prostor pro seberealizaci a možnost odborného a kariérního růstu
  • Práci v přátelském, inspirativním a profesionálním prostředí
  • Možnost zapojit se do řady charitativních a dobrovolnických aktivit společnosti
  • Bohatý systém benefitů : 5 týdnů dovolené, plně hrazené stravenky, zvýhodněné zaměstnanecké podmínky a úrokové sazby na bankovní produkty -
  • včetně hypoték, příspěvky na penzijní a životní pojištění, 2 dny zdravotního volna a mnoho dalších v rámci Cafeterie