SENIOR KONSTRUKTÉR
AC Jobs
Břeclav
před 5 dny

Jste technicky vzdělaný s profesním backgroundem v oblasti konstrukce a hledáte novou práci? Chcete participovat na projektech nových výrobků, tvořit výkresovou dokumentaci a konstruovat ve 3D?

Potom neváhejte a pošlete mi Váš životopis ještě dnes! Mezinárodní společnost působící v automotive oblasti hledá do svého týmu posilu na pozici : SENIOR KONSTRUKTÉR (od 40.000 Kč)

Pracovní náplň

  • participace na projektech nových výrobků
  • tvorba výkresové dokumentace
  • zajištění výroby, zpracování poptávek
  • komunikace se zahraničím a napříč společností
  • podílení se na zavádění nových výrob
  • Co požadujeme?

  • SŠ / VŠ vzdělání (technický směr výhodou)
  • praxi v oblasti konstrukce ve strojírenství
  • středně pokročilOU znalost anglického jazyka
  • zkušenosti s prací v 3D programu
  • znalost výkresové dokumentace
  • aktivní přístup, chuť pracovat na sobě
  • Co nabízíme?

  • týden dovolené navíc
  • pružnou pracovní dobu
  • závodního stravování
  • příspěvky na penzijní připojištění
  • poukázky na volnočasové aktivity
  • další finanční bonusy
  • místo výkonu práce : jižně od Brna
  • Požádat