Design manager
DIRAC Industries s.r.o.
Kolín, Česká republika
před 7 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro DIRAC Industries s.r.o. .

  • dlouhodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno : praxe a vysokoškolské vzdělání
  • jazykové požadavky : angličtina aktivně
  • lokalita : K Automobilce 585, Kolín 2 (Kolín), 28002
  • Přidáno : 20.11.2018
  • Průmysloví a produktoví designéři :

    První kontakt :

    Literová Monika, tel. : 323 040 782, 7 : 30 - 15 : 30 hod,

    e-mail : monika.literova diracindustries.com,

    osobně : každé pondělí 8 - 9 hod, na recepci je telefon, zavolat na linku 802 paní Literovou.

    Co vás čeká :

    Organizace oddělení - 4 kresliči pro 3 různá odvětví (elektrické vytápění, rozvaděče a kabelové svazky, kovovýroba)

    Plánování priorit kreslení výkresů (objednaných, nových produktových řad)

    Úkolování všech podřízených kresličů

    Kontrola všech výkresů před jejich odesláním zákazníkům ke schválení

    Schvalování interních výkresů

    Zabezpečení programování strojů

    Příprava nových výkresů na základě požadavků zákazníků či na základě informací z jiných oddělení

    Dohled nad výrobou prototypů a vzorků

    Příprava masové výroby z pohledu designu a konstrukce

    Úzká spolupráce s oddělením kvality a výroby.

    Požadavky :

    Vysokoškolské elektro - mechanické vzdělání

    Zkušenosti v oblasti elektrického vytápění, rozvaděčů, kabelových svazků a kovovýroby

    Značný důraz na preciznost, přesnost, kreativitu, dodržování termínů, pochopení potřeb a požadavků zákazníků

    Týmový hráč

    Schopnost vést a motivovat podřízené

    Odolnost vůči stresu, schopnost plánovat, time-management

    Zkušenosti z praxe

    SW SolidWorks - pokročilá znalost

    Perfektní znalost anglického jazyka.

    Zaměstnanecké výhody :

    Půlroční výkonové bonusy, týden dovolené navíc, flexibilní pracovní doba, přátelská atmosféra, zastávka MHD před závodem.

    Vyžadované vzdělání : Vysokoškolské

    Hrubá mzda : 38 000 50 000 Kč / měsíc

    Znáte někoho, komu by se mohla tato práce líbit? Dejte mu vědět.

    AddThis Sharing ButtonsShare to FacebookFacebookShare to TwitterTwitterShare to MoreAddThis