Administrátor veřejných zakázek
Fond dalšího vzdělávání
Praha, CZ
před 1 dnem
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro Fond dalšího vzdělávání .

  • dlouhodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno : praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita : Na Maninách 876 / 7, Praha 7 (Praha), 17000
  • Přidáno : 19.6.2018
  • Všeobecní administrativní pracovníci :

    MÍSTO VÝKONU PRÁCE : Na Maninách 876 / 7, Holešovice, Praha 7, tel. : 778 726 284

    KONTAKT : Fond dalšího vzdělávání - 001, Na Maninách 876 / 7, Holešovice, 170 00 Praha 7, tel. : 778 726 284 , e-mail : podatelna fdv.cz

    Požadujeme :
  • SŠ / VS
  • SŠ / VS
  • dobrá znalost platného práva týkající se veřejných zakázek (orientace v právních předpisech upravujících problematiku veřejné správy, občanské právo (zejména závazkové vztahy dle NOZ), znalost zákona č.
  • 134 / 2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek);
  • uživatelská znalost práce s PC (MS Word, MS Excell, MS Outlook, ASPI);
  • dobré organizační a komunikační schopnosti, schopnost týmové práce, příjemné vystupování;
  • smysl pro detail, pečlivost, zodpovědnost, samostatnost, kritické a logické myšlení, aktivní přístup k řešení problémů;
  • občanská bezúhonnost;
  • praxe na obdobné pozici nutností (zkušenost v oblasti veřejných zakázek na pozici zadavatele).
  • Náplň práce :

  • realizace zadávacích řízení dle zákona č. 134 / 2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek a projektových pravidel EU;
  • realizace veřejných zakázek malého rozsahu;
  • příprava a uzavírání smluv v rámci veřejných zakázek;
  • vedení komisí;
  • administrace v rámci procesu realizace veřejné zakázky (vedení spisů, zápisy z komisí);
  • poskytování podpory projektovým týmům;
  • práce s interními informačními a evidenčními systémy.
  • Vyžadované vzdělání : ÚSO s maturitou (bez vyučení)