GLOBÁLNÍ NÁKUPČÍ
AC Jobs
Brno
před 5 dny

Chcete pracovat pro výrobní korporátní společnost - lídra v oboru? Oplýváte praxí v nákupu na globální úrovni? Domluvíte se anglicky a a vítáte cestování?

Pak je tato pozici stvořena právě pro Vás! Zahraniční výrobní společnost rozšiřuje tým a hledá nového kolegu / kolegyni na pracovní pozici : GLOBÁLNÍ NÁKUPČÍ -

KOMODITA ELEKTRO (max. 80000 Kč)

Pracovní náplň

  • budování dodavatelského portfolia
  • spolupráce na zavádění nových projektů
  • vyhledávání a výběr vhodných dodavatelů
  • optimalizace nákupního portfolia
  • optimalizace procesů, budgeting
  • kooperace napříč společností (kvalita, výroba, plánování, R&D oddělení)
  • správa dodavatelské agendy - strategie, vyjednávání
  • denní komunikace v anglickém jazyce
  • Co požadujeme?

  • SŠ / VŠ vzdělání technického zaměření (ideálně elektro)
  • praxi na obdobné pozici min. 5 let
  • pokročilou znalost anglického jazyka (denní využití - komunikace s dodavateli)
  • pečlivost, samostatnost
  • ochotu cestovat (20%)
  • Co nabízíme?

  • nadstandartní finanční ohodnocení
  • rozmanitou práci v korporátní společnosti
  • týden dovolené navíc
  • flexibilní pracovní dobu
  • dotované stravování
  • zvýhodněné tarify
  • mobil, notebook
  • místo výkonu práce : Brno - Slatina
  • Požádat