Pracovník v kanceláři - bez praxe - NÁSTUP IHNED
Nelson Services, s.r.o.
Praha-Nusle
před 15 dny

Jaké to je mít zaměstnání, do kterého se těšíte? Kde máte kolegy, se kterými si rozumíte, vzájemně posouváte své hranice a po práci spolu zajdete i do baru?

Zaměstnání, kde Vám nabídnou stabilitu, rozmanitost a zároveň prostor pro Vaši vlastní invenci? Kde na Vás nahlížejí jako na osobnost, považují si Vaší práce a prosazují Vaši kariéru na úkor svých potřeb?

Říkáte, že takové zaměstnání neznáte? Možná proto, že ještě nepracujete s námi! Především budete komunikovat s lidmi. Nehledáme stydlivé strašpytle , kteří se bojí argumentovat.

Každý den se budete věnovat našim stávajícím i novým klientům a poskytovat jim plnou podporu při zprostředkování obchodu na tuzemských i zahraničních trzích.

Nejedná se o žádný aktivní prodej a podobné nesmysly, Vaším úkolem je klienta informovat o jeho možnostech a pomoci mu zvolit správně.

O všech svých aktivitách povedete pravidelný report, který na konci měsíce zhodnotí Váš nadřízený. U nás se pílí a cílevědomostí vypracujete nejen k astronomickým částkám na výplatní pásce, ale hlavně tak nastartujete svou kariéru v oblasti obchodu.

Požadujeme : Práce u nás vyžaduje určitou úroveň vzdělání, musíte mít proto ukončené studium na Střední škole nebo Středním odborném učilišti.

Nutný je též čistý trestní rejstřík a alespoň základní znalost práce na PC. Nehledáme šroubované panáky , hledáme spolehlivé a loajální kolegy, kteří jsou si vědomi odpovědnosti vůči firmě.

Hledáme týmové hráče, parťáky, kteří jsou v kolektivu lidí jako ryba ve vodě. Stojíme o stabilní a dlouhodobou spolupráci.

Pokud bude vše klapat a budete mít zájem o profesní a kariérní růst v rámci firmy, bude to pro nás (i pro Vás) velkou výhodou! Nabízíme : Především příjemný dynamický kolektiv mladých lidí, kteří vědí, co chtějí, a jak na sobě pracovat, a zázemí jedné z největších společností v oblasti zprostředkování v ČR.

Nabízíme Vám zajímavou, různorodou a samostatnou práci na hlavní pracovní poměr s významnou možností kariérního růstu ve firmě, která ví, že zaměstnanci jsou její největší hodnotou, a podle toho si jich také váží.

Lenochům u nás pšenka nepokvete. Neslibujeme horentní sumy hned po prvním měsíci práce. Žádný učený z nebe nespadl, a my Vám proto poskytneme veškerou podporu a zaškolení, možnost profesního vzdělávání a prostor pro stálé zlepšování.

Snahu a cílevědomost umíme ocenit. Čeká Vás nadstandardní platové ohodnocení rozdělené na pevnou a pohyblivou složku v rozmezí 45 80 000 korun přímo úměrné Vaší aktivitě a odvedené práci.

Vzdělání : bakalářské, SŠ s maturitou, vysokoškolské, vyšší odborné Typ pracovního poměru : Plný úvazek

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost