OPERÁTOR CNC
AC Jobs
Mělník
před 2 dny

Máte vzdělání nebo praxi v oboru strojírenství? Máte šikovné ruce a hledáte práci v okolí Kladna? Pak my hledáme právě Vás! Mezinárodní výrobní společnost podnikající v oblasti strojírenství hledá kolegu na pozici : OPERÁTOR CNC (27-32.000 Kč)

Pracovní náplň

  • práce s frézou a výroba obrobků
  • samostatná příprava stroje a materiálu pro výrobu
  • drobná údržba stroje dle manuálu
  • vedení technické dokumentace
  • práce s podnikovým informačním systémem
  • Co požadujeme?

  • SOU nebo SŠ - obor strojírenství
  • dovednost číst technické výkresy
  • zkušenost s CNC stroji ve výrobní společnosti - výhodou
  • zručnost, přesnost, spolehlivost
  • fyzickou zdatnost
  • Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • bonus za docházku
  • stravování v podniku
  • stravenky
  • Požádat