Elektrikář ve výrobě elektro
PG výrobní společnost, s.r.o.
Chomutov, CZ
před 11 hodinami
source : Easy-prace.cz

případě zájmu zaslat strukturovaný životopis na email : pgspol pgspol.cz nebo volat na tel.č. : 474 624 364 a domluvit pohovor Místo výkonu práce -

PG výrobní společnost, s.r.o., Růžová č.p.

5363, 430 04 Chomutov 4 Požadujeme - vzdělání středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou, jazyky : čeština (výborná), vhodné i pro osoby bez praxe Benefity : bonusy / prémie, příspěvek na penzijní / životní připojištění, flexibilní začátek / konec pracovní doby, stravenky / příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, školení, možnost studijního volna Zařazení -

elektrikář, elektromechanik, technika, elektrotechnika a energetika Co vás čeká Výroba a montáž měřících a testovacích přístrojů.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít Elektro vzdělání, zručnost, ochota se naučit něco nového.

Výhodou bude, pokud budete umět Flexibilita.

Co vám můžeme nabídnout Práce v klidném prostředí, flexibilní pracovní doba, firemní benefity - stravenky, vzdělávání a nově i náborový příspěvek až 15.

000,- Kč, možnost profesního růstu.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost