C/SIMULINK PROGRAMÁTOR
AC Jobs
Praha hl. Město
před 8 dny

Je Vám blízké modelování a simulace v programu Simulink? Zajímáte se o embedded systémy? Chcete se stát součástí projektů globálního rozsahu, a postavit se tak novým výzvám ve svém oboru?

Komunikujete aktivně v anglickém či německém jazyce? Pak nám zašlete svůj životopis ještě dnes!

Pracovní náplň

  • Vývoj SW pro embedded zařízení pomocí Simulinku
  • Vývoj a údržba řídícího systému v C
  • Analýza požadavků zákazníka a kooperace se zahraničními týmy
  • Debugging a tvorba technické dokumentace
  • Co požadujeme?

  • Znalost vývoje za využití Simulinku
  • VŠ technického zaměření
  • Zkušenost s programovacím jazykem C
  • Schopnost komunikovat v anglickém či německém jazyce
  • Analytické myšlení, komunikativnost a samostatnost
  • Znalost řídící techniky výhodou
  • Co nabízíme?

  • Perspektivní a zajímavé projekty v rozvíjejícím se oboru
  • Možnost kariérního a osobního růstu
  • Pružnou pracovní dobu a home office
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Čerpání výhod benefitního systému Cafeteria
  • Místo výkonu zaměstnání : Praha
  • Požádat