TRAINEE PRO LABORATOŘ ANORGANICKÉ CHEMIE
ALS Czech Republic
Na Harfě , Praha, Cz
před 32 dny

ALS Czech Republic, s.r.o. je součástí ALS Laboratory Group, nadnárodní korporace poskytující služby v oblasti chemických, radiochemických, biologických a fyzikálních analýz s vedoucím postavením na lokálním trhu.

Aktuálně hledáme studenty ideálně 1. až 4. ročníků vysokých škol VŠCHT (analytická chemie / potravinářská a biochemická technologie) a UK Přírodovědecká fakulta k dlouhodobé spolupráci (na flexibilní bázi) do naší anorganické laboratoře.

Nabízíme možnost získání nových zkušeností v moderní analytické laboratoři.

Náplň programu :

  • Zaškolení na základní operace v laboratoři a s chodem v moderní analytické laboratoři
  • Zaškolení na práci v laboratorním systému LIMS
  • Zaškolení na práci v laboratoři akreditované dle ČSN EN ISO / IEC 17025
  • Požadavky :

  • Student 1.,2.,3. a 4. ročníků VŠCHT a UK PřF
  • Dlouhodobá spolupráce
  • silných obdobích a v létě i 8 hodin denně
  • Placená praxe odměna 100 Kč / hod., po zaučení možnost navýšení odměny
  • Nabízíme :

  • Zázemí silné mezinárodní společnosti
  • Možnost doplnit teoretické znalosti získané při studiu v praxi v moderní akreditované analytické laboratoři
  • Možnost realizace diplomových prací
  • Špičkově vybavené pracoviště
  • Místo pracoviště

    Na Harfě 336 / 9, 190 00 Praha-Vysočany, Česká republika

    Typ pracovního vztahu

    Práce na zkrácený úvazek

    Typ smluvního vztahu

    Dohoda o pracovní činnosti

    Požadované vzdělání

    Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

    Zadavatel

    ALS Czech Republic, s.r.o.

    Trainee programy.