TESTER
AC Jobs
Praha hl. Město
před 2 dny

Máte zkušenosti s psaním automatických testů a baví Vás? Jsou pro Vás technické problémy výzvou? Pokud chcete pracovat pro úspěšnou mezinárodní společnost tak neváhejte a zašlete nám svůj životopis v AJ ještě dnes!

Pracovní náplň

  • Automatické testování bankovních aplikací
  • Vytváření testů a jejich dokumentace
  • Vyhledávání chyb a jejich následný reporting
  • Dokumentace výsledků
  • Zodpovědnost za kvalitu
  • Co požadujeme?

  • Zkušenosti s automatizovaným testováním podmínkou
  • Znalost principů automatizovaného testování
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Analytické myšlení a schopnost řešit problémy
  • Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Roční bonus
  • Flexibilní pracovní doba
  • Příspěvek na MHD a penzijní připojištění
  • Možnost vycestovat do zahraničí
  • Stravenky atp.
  • Lokalita : Praha
  • Požádat