ELEKTRIKÁŘ ROZVODNY
AC Jobs
Litoměřice
před 1 dnem

Hledáte novou pracovní výzvu? Máte SŠ / SOU vzdělání a alespoň 2 roky praxe v oboru? Jste ochotný pracovat na směny a vlastníte platnou vyhlášku č.

50 / 1978 Sb. 6? Pak jste pro nás ideální kandidát! Nadnárodní společnost s dlouholetou tradicí hledá pracovníka na pozici : ELEKTRIKÁŘ ROZVODNY (23 - 25.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • Odpovědnost za bezproblémový chod rozvoden
  • Obsluha elektrických zařízení
  • Spolupráce s ostatními odděleními ve výrobě
  • Zaznamenávání dat a drobná administrativa
  • Práce ve směnném provozu
  • Co požadujeme?

  • SŠ / SOU vzdělání elektrotechnické
  • Praxi na obdobné pozici min. 2 roky
  • Platnou vyhlášku č. 50 / 1978 Sb. 6
  • Proaktivní přístup k práci
  • Uživatelskou znalost práce na PC
  • Co nabízíme?

  • Zázemí mezinárodní společnosti
  • Týden dovolené navíc
  • Zkrácenou pracovní dobu
  • Příspěvek na dopravu
  • Dotované závodní stravování
  • Požádat