Trainee
Alza.cz a.s.
Praha
před 9 dny

E-commerce? Kdy jindy než teď, s kým jiným než s Alza.cz?Jsi absolvent či budoucí absolvent VŠ s ekonomickým zaměřením (Ing.

Mgr.)?Získej cenné zkušenosti a možnost odstartovat svou kariéru u středoevropského leadera v oblasti e-commerce.Právě totiž hledáme další z vás do Trainee programu v týmech mobilů, drogerie a sportu a dalších.

Co Tě během půlročního trainee programu čeká?Praxe v oddělení Sales&Purchasing zaměřeném na obchod, on-line marketing a webshop, pro trhy v ČR i EU.

Seznamování s fungováním společnosti Alza.cz od dodavatele po zákazníka, od nákupu po prodej.Samostatná práce, při níž můžeš realizovat své nápady a podílet se na nových projektech.

Budeš součástí týmu zkušených manažerů, kteří podpoří tvůj osobní rozvoj! Hodíš se na trainee program? Zcela jistě, pokud : Jsi absolvent / ka či student / ka posledního ročníku VŠ ekonomického zaměření (Ing.

Mgr.)Máš ekonomické a obchodní myšlení v krvi a výborně Ti to počítáOvládáš skvěle angličtinu a poradíš si bez problému s ExcelemMáš možnost pracovat na plný úvazekJsi nadšenec, jenž má rád on-

line business a moderní technologieVnímáš svůj talent a jsi osobnost, která se nebojí výzvyDisponuješ samostatností a učenlivostíMáš hlavu plnou nápadů a schopnost vnímat byznys od A do Z Co nabízíme?

Zaměstnání v Alza.cz - vyhráli jsme 2. místo v žebříčku 100 obdivovaných firem České republiky roku 2018 Práci v moderních a netradičních kanceláříchMožnost osobního růstu, přístup ke školení a vzděláváníMožnost budovat e-

shopy s miliardovým obratem pro trhy ČR a EUMožnost kariérního růstu, třeba až na Business Unit Managera : ) Kontrolní otázky : Můžeš pracovat na plný úvazek?

Umíš pracovat s Excelem (funkce SVYHLEDAT, kontingenční tabulky aj.)?Víš jak spočítat marži a přirážku?

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost