SUPPLIER QUALITY ENGINEER
AC Jobs
Mělník
před 9 dny

Jste zkušený v oblasti dodavatelské kvality, komunikujete plynule anglickým jazykem a hledáte novou pracovní příležitost v okolí Prahy?

Pak hledáme právě Vás! Mezinárodní strojírenská společnost hledá do svého týmu šikovného kolegu / kolegyni na pozici : SUPPLIER QUALITY ENGINEER (40 - 45.000,-Kč)

Pracovní náplň

  • Prosazování kvalitativních požadavků firmy u dodavatelů
  • Analýza dodavatelských reklamací
  • Hodnocení dodavatelů, provádění auditů
  • Správná implementace nástrojů řízení kvality u dodavatelů,
  • Školení pracovníků v oblasti kvality
  • Rozvoj systému kvality
  • Co požadujeme?

  • SŠ nebo VŠ vzdělání technického zaměření
  • Praxi na obdobné pozici
  • Podmínkou komunikativní znalost angličtiny
  • Výhodou znalost oblasti automotive
  • Znalost norem kvality
  • Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Denní využití jazyků
  • Příspěvky na PP a ŽP
  • Celozávodní stravování
  • Zázemí stabilní společnosti
  • Příspěvky na dovolenou
  • Požádat