Head of Performance
Alza.cz a.s.
Praha
před 4 dny

PPC tým tvoří 12 zkušených specialistů, kteří se starají o to, aby Alzu bylo vidět nejen v Česku, ale i napříč Evropou. Společně spravujeme přes 40 účtů, 420 000 PPC inzerátů, 160 000 sestav a hrajeme si ve více jak 800 000 key words.

Abychom mohli obratem i profesně růst ještě více, hledáme někoho, kdo nám tohle celé zaštítí.

Co bude tvou misí : Přinášet do firmy zisk z PPC kampaní.Rozvoj PPC týmu, aby byli ještě lepšími odborníky.Nacházet cesty, jak dělat online reklamu efektivněji.

Rozvíjet sebe a neustále se učit. Co budeš přesněji dělat?Nejvíce času strávíš mentoringem a rozvojem týmu, protože každý manager je tak silný, jak má schopný tým.

Dále pak optimalizací svěřených kampaní a reportingem dosažených cílů. Občas se zanoříš do optimalizace a automatizace, někdy naopak do onlinové expanze do zahraničí.

Včetně online marketingového týmu se budeš často potkávat s oddělením Sales and Purchasing, offline marketingem a našimi Vendor partnery.

Společně budete udávat tempo, jakým porosteme v dalších letech.Nečekáme, že budeš umět vše a nečekáme ani, že jsi někdy pracoval / a s tak velkými budgety.

Hrát s velkými penězi tě rádi naučíme! Ideálním kandidátem / kandidátkou je ten, komu je start-up malý a chce se profesně i osobně vyrůst.

Co od tebe čekáme : Zkušenost s vedením menšího týmu.Znalost online marketingu, minimálně 2 roky.Pokročilá práce s Excelem, AdWords, Sklik, PPC Bee, AdBoost, .

 • s PPC systémy zkušenosti alespoň 2 roky.Znalost zahraničních trhů výhodou, ne nutností.A že se spolu domluvíme anglicky.
 • Co ti nabízíme : Sta milionové rozpočty, o které se budeš starat a spravovat je.Pravidelné core meetingy s Googlem a Seznamem.

  Skvělý tým PPC Specialistů, kteří jsou samostatní a je na ně spolehnutí.Mzda založená na nastavených cílech a jasných targetech.

  Flexibilní pracovní doba s možností home office.Možnost přednášení v rámci kurzu na VŠE či Marketing festivalu a dalších konferencích.

  Spoluorganizace vlastních workshopů a školeních, kde si s ostatními specialisty předáváme zkušenosti.Moderní a pohodlné pracoviště s možností zacvičit si ve firemní posilovně, zarelaxovat si v solné jeskyni, zahrát si s kolegy fotbálek nebo vylézt na boulderovou stěnu.

  Další zaměstnanecké výhody (jazykové kurzy, dotované stravování, Multisport karta, zaměstnanecké slevy atd.).

  Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost