PHP A NETTE PROGRAMÁTOR/KA
Alistra s.r.o.
České Budějovice, CZ
před 15 hodinami
source : Easy-prace.cz

Jsme českobudějovická on-line agentura zabývající se tvorbou rozsáhlých e-shopových systémů a marketingovou správou vybraných projektů.

našem teamu naleznete 28 specialistů v on-line marketingu.

Do našeho teamu hledáme schopného kolegu / kolegyni na pozici PHP, Nette programátor Hledáme posilu do programátorského teamu.

Znalost PHP a Nette na dobré úrovni.

Znalost OOP PHP, MySQL, CSS, Java Skript.

Dobré platové ohodnocení.

Práce na velkých projektech.

Ochota se učit., Znalost PHP, Zkušenosti s Javascriptem, Komunikační dovednosti a příjemné vystupování Nabízíme : Pracoviště v centru Českých Budějovic s parkováním a možnou dostupností MHD, Nemáme open space kancelář, ale samostatné kanceláře pro týmy, Pozice je vhodná pro absolventy, kteří mají chuť se učit nové věci, disponujeme vlastním kinosálem, budujeme fitness a relaxační zónu, nakupujeme potraviny a snack, Vlastní výběr technologie a operačního systému, pravidelné finanční odměny Průvodní informaci pošlete na prace alistra.cz Finanční bonusy

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost