Obchodní zástupce na ŽL- malířské nářadí a spreje
Dobrá práce.cz
Praha (okres Praha hl.m.), CZ
před 2 dny
source : Dobrá práce.cz

Požadavky

Pro našeho klienta, mezinárodní obchodní společnost se zaměřením na vysoce kvalitní barvy a malířské nářadí, hledáme vhodné kandidáty na pozici obchodního zástupce pro region Praha a Středočeský kraj.

Dokončené SŠ / VŠ vzdělání

Aktivní přístup

Praxe na obchodní pozici min. 2 roky

Ochotu a zkušenost s prací na živnostenský list

Dobrou znalost MS Office

Pečlivost, komunikativnost, zodpovědnost

Samostatnost a flexibilitu

Řidičský průkaz skupiny B

Nabídka

Dlouhodobou spolupráci na ŽL

Zajímavou a perspektivní práci

Garance fixního platu po dobu půl roku

Firemní SimKartu

Nástup Ihned nebo dohodou

Zázemí silné, zahraniční společnosti

Pracovní náplň

Vyhledávaní potencionálních zákazníků v rámci přidělené oblasti

Poskytování odborného poradenství klientům, řešení reklamací

Prezentace a prodej zboží, příjem objednávek

Podpora marketingových aktivit

Monitoring trhu, aktuálních trendů

Zodpovídání za plnění osobního plánu prodeje

Pravidelný reporting vedení společnosti Město : Praha

Nehodí se Vám tato nabídka? Doporučte ji Vašim přátelům!