Pracovník mycího centra
AGROTEC a.s.
  Chrlická 1153, Modřice, CZ
před 17 dny

Pracovní náplň

Hlavní náplní práce spočívá zejména v ručním mytí osobních vozů vysokotlakým mycím zařízením po servise, chystání nových vozidel na prodej nových a ojetých vozů.

Požadujeme

Máte ukončené minimálně základní vzdělání. Jste komunikativní a pozitivně naladění, samostatní a zodpovědní. Jste držitelem řidičského oprávnění sk. B.

Nabízíme

Nabízíme Vám nenáročné zaměstnání v perspektivní společnosti s možností dalšího uplatnění a rozvoje. Čerpat můžete z mnoha zaměstnaneckých výhod a benefitů.

 • souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016 / 679, o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95 / 46 / ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) ( GDPR );
 • tímto prohlašuji, že souhlasím se zpracováním a uchováním svých osobních údajů obsažených v mém životopise a dalších přílohách a souhlasím s jejich užitím pro účely výběrového řízení.

  Tento souhlas uděluji společnosti AGROTEC a.s., a to na dobu jednoho roku ode dne zaslání životopisu.

  pracovního vztah pracovní smlouva

  úvazek práce na plný úvazek

  požadované vzdělání Základní vzdělání

  společnost AGROTEC a.s., Brněnská 74, Hustopeče (Ič 544957)

  provozovna Modřice, Chrlická 1153

  odpovědná osoba Simona Ševčíková

  číslo nabídky 3322

  Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost