Odborní asistenti
Easy-prace.cz
Praha-Troja, CZ
před 9 dny
source : Easy-prace.cz

MÍSTO VÝKONU PRÁCE : Praha PRVNÍ KONTAKT : e-mailem na Pavel.Klicka adastragrp.com UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE A POŽADAVKY : Pro rozvoj skupiny Adastra v celosvětovém působení a rozvíjející se obchod v řadě dálnovýchodních asijských zemí rozšiřujeme naši pracovní kapacitu.

souvislosti s plánovaným vstupem na trhy jihovýchodní Asie, zejména s ohledem na vlastnosti místního trhu, do oblasti severovýchodního Thajska, hledá společnost ADASTRA GROUP SE zaměstnance na pozici odborného asistenta na plný pracovní úvazek, jehož pracovní náplní bude účast na průzkumu lokálního trhu a místní komunikace.

S ohledem na náplň práce je možné na pozici přijmout pouze uchazeče, který bude plynule ovládat thajštinu, lsaanštinu a angličtinu .

Výhodou znalost místních poměrů a celních předpisů.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost