Sales asistent/ka – zahraniční business
Profinit EU, s.r.o.
Praha, Czech Republic
před 7 dny

Co hledáme

Do našeho menšího obchodního týmu hledáme šikovnou a pečlivou posilu pro jeho podporu. Nejvíce nás pálí oblast našich zahraničních aktivit, ale budeme rádi i za pomoc v lokálních českých projektech.

Nemusíš nutně rozumět obchodu v IT, to tě rádi naučíme, ale musíš být komunikativní osobnost, která se nebojí mluvit s novými lidmi.

Co potřebuješ jsou jazyky, konkrétně výborná němčina, a ideálně také angličtina. Počítáme s tím, že tvoje úkoly budou postupně narůstat, a to tak, jak budou růst tvé schopnosti a zkušenosti.

Pokud budeš chtít, můžeš se časem stát zkušeným obchodníkem s vlastní zodpovědností za zajímavé klienty.

začátku ovšem chceme pomoci od tebe, a to zejména v administrativě, organizační komunikaci s klienty, i interních procesech.

Jde nám hlavně o oblast hledání nových klientů, takže budeš v kontaktu se spoustou nových zákazníků, včetně vysoce postavených manažerů.

Ze začátku bude tvoje působiště hlavně v prostorách Profinitu, ale pokud budeš mít chuť, časem tě zapojíme do aktivit přímo u zákazníků.

Připrav se tedy na možnost cestování, a to i po Evropě.

Jsme ryze česká firma a aktuálně patříme do TOP3 dodavatelů IT služeb vývoje software. A míříme výš, nejen v ČR, ale i v zahraničí.

Najdeš u nás skvělou firemní kulturu, kolegy a kolegyně vždy ochotné podat pomocnou ruku. A naopak u nás nenajdeš korporátní manýry, politikaření a nesmyslnou administrativu.

Chceš to s námi zkusit? Zveme tě k nám na nezávaznou návštěvu!

Tvoje náplň práce

 • Analýza potenciálu konkrétních nových accountů
 • Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost