Aplikační inženýr - mzda 45.000 - 55.000,-Kč, 5 týdnů dovolené, Benátky nad Jizerou
O.K. AUTOMOT, s.r.o.
Mladá Boleslav
před 16 dny
 • navrhovat technologická řešení na žádosti zákazníků, která budou ekonomicky příznivá
 • podpora obchodních partnerů a zákaznického servisu při řešení technických poptávek a problémů
 • aktivní technická podpora při zavádění nových výrobků na trh
 • plánování, realizace a shromažďování výsledků ze zkoušek u zákazníků
 • spolupráce na vývoji nových výrobků
 • spolupráce na vypracování interních technických a kvalitativních směrnic Požadujeme : · ÚSO vzdělání s maturitou technického směru · vynikající znalost AJ (min.
 • B2 dle SERR), NJ / RJ výhodou · ochota cestovat po střední a východní Evropě (přibližně ½ roku) · aktivní řidič sk. B · znalost práce na PC (MS Office na úrovni ECDL Core), SAP výhodou · rozvinuté komunikační schopnosti a schopnost týmové práce · samostatnost v řízení a organizaci práce, spolehlivost, důslednost, proaktivita Nabízíme : · HPP, nástupní mzda 45.

  000 - 55.000,- Kč dle zkušenosti · přístup k nejnovějším technologiím v oboru · možnost seberealizace · 5 týdnů dovolené · příspěvek na penzijní / životní pojištění 700,-

  Kč · závodní stravování + stravenky 75,- Kč · odměny při životních / pracovních výročích až 8.000,- Kč · výkon práce - Benátky nad Jizerou Vzdělání : vyšší odborné, SŠ s maturitou, vysokoškolské, bakalářské Typ pracovního poměru : Plný úvazek

  Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost