Rozpočtář/ka
MINISTERSTVO SPRAVEDLNOSTI
Praha, Česká republika
před 6 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro MINISTERSTVO SPRAVEDLNOSTI .

 • dlouhodobá práce na plný úvazek
 • vyžadováno : praxe a vysokoškolské vzdělání
 • lokalita : Vyšehradská 424 / 16, Praha 28 (Praha), 12800
 • Přidáno : 19.10.2018
 • Rozpočtáři specialisté :

  Tvorba koncepce financování resortu za oblast platů (včetně podobných a souvisejících výdajů a fondu kulturních a sociálních potřeb) u soudů, státních zastupitelství, aparátu MSp, Rejstříku trestů, Probační a mediační služby, Justiční akademie, Institutu pro kriminologii a sociální prevenci, Vězeňské služby ČR a příspěvkových organizací MSp.

  Zpracování návrhů, přístupů a východisek pro sestavení státního rozpočtu a státního závěrečného účtu. Tvorba rozpočtových výhledů.

  Stanovování zásad a principů tvorby finančních částí operačních programů a programových dokumentů včetně vyhodnocování realizace přijatých principů finančních částí operačních programů a programů dokumentů a projektů spolufinancovaných z rozpočtu Evropské unie a Finančních mechanismů.

  Vytváření a zpracování podkladů pro rozpis rozpočtu. Zpracování a realizace rozpočtových opatření. Zajišťování metodické a koordinační činnosti v rámci resortu a vytváření podkladů na základě požadavku vedení.

  Vyžadované vzdělání : Vysokoškolské

  Hrubá mzda : 26 070 39 180 Kč / měsíc

  Znáte někoho, komu by se mohla tato práce líbit? Dejte mu vědět.

  AddThis Sharing ButtonsShare to FacebookFacebookShare to TwitterTwitterShare to MoreAddthis

  Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost