SOCIÁLNÍ PRACOVNÍk v Domově se zvláštním režimem Libníč
Domov Libníč a Centrum sociálních služeb Empatie
Libníč, Česká republika
před 9 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro Domov Libníč a Centrum sociálních služeb Empatie .

  • dlouhodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno : praxe a vysokoškolské vzdělání
  • lokalita : Libníč 17, Rudolfov (Libníč), 37371
  • Přidáno : 31.10.2018
  • Sociální pracovníci v oblasti péče o zdravotně postižené :

    PP na dobu určitou - zástup za mateřskou dovolenou

    Náplň práce :

  • Práce s cílovou skupinou - osoby s chronickým duševním onemocněním nad 18 let,
  • komunikace se zastupující osobami, soudy,
  • individuální plánování,
  • tvorba a aktualizace standardů kvality sociálních služeb,
  • vedení dokumentace, sociální poradenství.
  • Požadavky :

  • VOŠ nebo VŠ v sociálním oboru dle zákona č. 108 / 2006 Sb., o sociálních službách,
  • komunikativnost, zodpovědnost, flexibilita, dovednost pracovat samostatně i v týmu, organizační schopnosti,
  • kladný a vstřícný přístup k duševně nemocným, orientace v dané problematice,
  • znalost práce na PC a znalost IS Cygnus výhodou,
  • praxe v oboru výhodou,
  • trestní bezúhonnost,
  • řidičský průkaz skupiny B.
  • Nabízíme :

  • smysluplnou pracovní pozici na plný úvazek na dobu určitou s možností prodloužení,
  • možnost seberealizace,
  • vzdělávání, zkušenosti, profesní rozvoj, supervize,
  • dotované stravování v místě pracoviště,
  • 5 týdnů dovolené,
  • zaměstnanecké výhody FKSP,
  • platové ohodnocení po zapracování 28.000,- Kč.
  • Strukturovaný životopis a motivační dopis zasílejte na e-mail reditel domovlibnic.cz nebo poštou na adresu organizace. Případné dotazy zodpoví vedoucí sociálního úseku Mgr.

    Jana Nováková na tel. 605 650 609.

    Vyžadované vzdělání : Vyšší odborné

    Hrubá mzda : 28 000 Kč

    Znáte někoho, komu by se mohla tato práce líbit? Dejte mu vědět.

    AddThis Sharing ButtonsShare to FacebookFacebookShare to TwitterTwitterShare to MoreAddthis