Python programátor/ka Sklik.cz
Seznam.cz, a.s.
Ostrava
před 28 dny

Co řešíme

Reklama je jedna ze základních věcí, které mohou roztočit ekonomiku. Abychom mohli vydávat relevantní reklamu, anebo pomáhat vydělávat zobrazením bannerů a textových inzerátů externím webům, potřebujeme rychlé moderní frontendy : webovky, RPC a RESTove servery, mocný databázový systém, který nám ukládá velké objemy dat.

A hlavně nástroje, které umožňují rychlé nasazení nových verzí s jistotou, že se všechno povede. Kromě toho běžně potřebujeme zlepšovat existující technologie, obnovovat starší komponenty, a to celé umíme dělat bez provozní pauzy a nepřetržitě pro produkt.

Koho hledáme

Hledáme web programátora nebo programátorku, který / á již umí Python, nebo má zkušenosti s PHP, Ruby nebo Go a rád / a zkusí něco nového.

Výhodou jsou praktické zkušenosti s vývojem webových aplikací (Flask a další webové frameworky) a API serverů (RPC, REST apod.

Spolu s námi budete řešit kontejnerizace frontendových komponent (Docker, Kubernetes), jejich testování a prověřování (pomocí GitLab CI) s následujícím rychlým dodáním do provozu (CD).

A jestli ještě neumíte asynchronní Python, tak vás s tím rádi seznámíme. Navíc dostanete možnost pracovat s multimaster Percona clusterem, MongoDB, Impala a dalšími druhy NoSQL datábáze.

Přátelské prostředí

Neformální atmosféra, teambuildingy, firemní akce. Jsme pet friendly.

Výhody

Týden dovolené navíc, stravenky, Cafeterie nebo třeba příspěvek na hlídání dětí.

Technologie

Moderně vybavené pracoviště. Mac, Windows, Linux. Všechno máme.

Vzdělání a rozvoj

Příležitost k profesnímu růstu a osobnímu rozvoji. Jazykové kurzy. Interní vzdělávání a účast na konferencích.

Pracovní doba

Jste spíš ranní ptáčata, nebo sovy? Máme flexibilní pracovní dobu s možností home office.

Požádat
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat" souhlasím s podmínkami neuvoo a s přijímáním emailových upozornění (mohu kdykoliv zrušit) Koukněte tady
Pokračovat
Žádost