Učitelé na 1. stupni základních škol
Základní škola a mateřská škola Husinec - Řež, příspěvková organizace
Husinec, CZ
před 7 hodinami
source : Easy-prace.cz

Místo pracoviště : - ZŠ a MŠ Husinec-Řež, Ke Škole 17, Řež, 250 68 Husinec Prvotní kontakt : - tel. : 602 330 325 - e-mail : ou husinec-

rez.cz Upřesňující údaje : " vedení třídy žáků na 1.stupni, " účast na společenských akcích třídy a školy, " spolupráce s ostatními kolegy a vedením školy, " průběžná komunikace s rodiči.

Zaměstnanecké výhody : Nabízíme : " smysluplnou a zajímavou práci, " zajímavé platové ohodnocení, " možnost využít zaměstnanecký byt, " podporu osobního rozvoje a vlastní iniciativy, " důvěru ve vaše schopnosti, " možnost dalšího vzdělávání, " inspirativní prostředí malé školy u Vltavy, " moderní a rozrůstající se školu s rodinnou atmosférou, " výborné dopravní spojení s Prahou a Kralupy nad Vltavou.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost